מרץ 18, 2013

הערה מ איחוד האמירויות הערביות

הערה מ איחוד האמירויות הערביות

לינדסי היקר:

אודה אם תוכלי, להודיע מאיר מכיר שאת אמא שלי, גברת הילדה ניקול, נפטרה בבית באוסטרליה ב 26 פברואר 2013.  אמא שלי ואני דיברנו כל הזמן על העבודה של מאיר ואת הטיפול מדהימה שהיא קיבלה מאיר ב סן פרנסיסקו, קונסטנץ, גרמניה.  בתור מטפלת 24/7 של אמא שלי אני עדה. לכוחם של כאבים עזים אמא שלי סבלה מאז אותה ליד התאונה הקטלנית בשוויץ בשנת 2004. דרך עבודתו של מאיר אמא שלי סבלה מכאבים לא כשהיא הלכה לעולמה.  בשביל זה אני אהיה אסיר תודה לנצח.

. אני עדיין במצב של הלם מאז מותו של אמא שלי…  עם זאת, לא אנוח עד שאני מנסה כמיטב יכולתי כדי להבטיח פוליפוני מורכבים-טראומה המטופלים אינם סובלים בדרך שאימי עשתה בעקבות התאונה.   למטרה זו כתבתי לאומות המאוחדות חלוקה לרמות את החיפוש האינסופי שלי טיפולים הכאבים של אמא שלי. ואת חוסר ניידות. זה עד שפגשנו את "מבריק ד ר מאיר שניידר".   אני צריך לשאול לפני השימוש שמו מאיר.  אני מקווה לכן שמאיר יש התנגדות.

אני מרגישה שיש צורך יחידות פולי-טראומה ברחבי העולם המשויך בית חולים פיליפין מסוגל להתמודד עם מפציעות קשות.  עם זאת, יש גם צורך "שיקום קליניקות מקושרות" שבו חולים לקבל את הטיפול המתאים צורך להתאושש מפציעות שלהם והכאב.   למרות ביקרנו שהרבה רופאים ומטפלים, מאיר הוא האדם היחיד שיש הבנה מהותי של איזה טיפול הגוף נדרש בדרך להחלמה.  כאמור האו ם אם נתקלנו לגמרי לא מתאימות לטיפול רפואי (מסורתית) במדינות המפותחות (שוויץ ואוסטרליה) הלב שלי יוצא לקורבנות הגדולות תאונות ואסונות טבע במדינות לא מפותחות.

אני אתן לך כמה שאני מתקדמת.  זה יהיה ללא ספק רצופת מהמורות.

שא ברכה
ד ר הלן ניקל
צפון אוסטרליה

rssinstagram
Facebooktwitterredditlinkedinmail

כתיבת תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.