ינואר 11, 2013

מאיר שניידר

2010-05-26 12.44.31נולד עיוור

מאיר היה עיוור מלידה להורים חרשים בשנת 1954 בגלל קטרקט מולד. לאחר חמישה ניתוחים כושלים על עדשות העיניים שלו, שהותיר אותו עם רקמה צלקתית מסיבית, גלאוקומה, קטרקט, קרוס-בצרות עין, ניסטגמוס (תנועות עיניים מהירות בלתי רצונית), רופאיו מבטאים את מצבו חסר תקווה, הוא היה מוסמך עיוורת לצמיתות. הוא ביצע את הקריאה ואת שיעורי הבית בכתב ברייל. . בפנים, הוא מעולם לא ויתרה על חלומו צובר הראייה.

חודשים ספורים לפני הולדתו השבע-עשרה, מאיר פגשתי בחור בגיל העשרה, הנשירה בתיכון, מי נתן לו תקווה חלומו לראות יכול להתממש. הוא לימד אותו את שיטת בייטס תרגילי העיניים.  הוא התאמן אותם עם התמדה זה בטח אף אחד לא היה אי פעם שהוחל עליהם בעבר, עד 13 שעות ביום, ורבו על ידי האופוזיציה הספקנות של המשפחה ורופאים. באמצעות שיטת בייטס וגם הקרן הוא פיתח תרגילי העיניים עוד רבים מעולם לא שמעתי על יצר לעצמו משטר של עצמי עיסוי, תנועה של בסופו של דבר את עקרונות שבעה שיפור ראייה טבעית זה שהוא כותב בספרו, חזון לחיים.

הלמידה כדי לראות

תוך שישה חודשים מיום מתחיל את התרגילים, הוא יכול לזהות האובייקטים החזותיים בפעם הראשונה בחייו; בתוך 18 חודשים, הוא יוכל לקרוא הדפסה ללא משקפיים, מחזיק את העיתון כמה סנטימטרים מן האף שלו.  היום, הוא מחזיק הנוכחית בלתי מוגבלת קליפורניה רישיון נהיגה, החזון שלו ממשיכה להשתפר. מ 20/2000 (מסוגל לראות מרגל אחת. מה רואה בדרך כלל בערך 100 מטר) כדי 60/20 (70% של חזון נורמלי)!

מאיר המורה סדנא לשיפור הראייה הטבעי במרכז עבור ריפוי עצמי בסן פרנסיסקו

מאיר מלמד טבעי לשיפור הראייה במרכז ריפוי עצמי

שיתוף החזון שלו עם אחרים

המוח החזותי של תינוק בדרך כלל רואי מתפתח בין הגילאים 8 שבועות עד שלוש שנים.  בגלל קטרקט של מאיר את החלק הזה של המוח שלו לא ניתנה הזדמנות לפתח. נוסף על כך, בגלל הניתוחים, עיניו היו מלאים רקמת צלקת, רופאים כולם אמרו לו שהוא לא יראה. למרות זאת מאיר נשאר חרוץ בתרגילים שלו ובמהלך תהליך ההחלמה שלו, תוך עדיין מתבגר, מאיר התחיל לעזור לאחרים בעיות הראייה שלהם, עם מגוון רחב של מחלות ניווניות, כמו פוליו, ניוון שרירים, טרשת נפוצה.

למרות התרגילים שונים לחלוטין עם תנאים אלה האמונה ביכולתם לשחזר, השקפה חדשה עזרו לו לפתח תרגילים מעולם לא נוסו בעבר. הוא מצא כי אותם עקרונות, שאיפשר לו להשיג ראיה פונקציונלי, יכול להיות מיושם בכל חלקי הגוף. הגישה הייחודית שלו, הצלחה חסרת תקדים הוביל את התגליות שלו, היצירה של מאיר שניידר שיטת ריפוי עצמי דרך העיסוי ותנועה, עוזר של עשרות אלפי אנשים עם הפיזי והוויזואלי מצבים חמורים ברחבי העולם.

המטפל מכובדים בעולם ומחנך, מאיר הוא מייסד ומנהל של בית הספר ריפוי עצמי בסן פרנסיסקו, המחבר:

 • חזון לחיים: 10 צעדים לשיפור הראייה הטבעי (2nd edition ספר) (לקנות כאן)
  ו- DVD לוויה (לקנות כאן)
 • ערכת שיפור הראייה הטבעי (לקנות כאן)
 • התנועה למען ריפוי עצמי (לקנות כאן)
 • יוגה לעיניך (לקנות כאן)
 • שיטת ראיית נס של מאיר שניידר (לקנות כאן)
 • ריפוי עצמי: החיים שלי ושל חזון
 • המחבר הראשי של המדריך של ריפוי עצמי (לקנות כאן)

 

הוענק לו תואר באמנויות הריפוי עבור עבודתו עם ניוון שרירים. בשנת 2007 זכה מאיר על-ידי ישראל, בשם אחד של "טופ 10 ביותר השראה הישראלים" ברחבי העולם. בסתיו 2010 זכה מאיר מאת ואז בסן פרנסיסקו, ראש העיר. סגן המושל גאווין ניוסום, עם אישור של כבוד על מאמציו הבלתי נלאים ועל חיים שלמים מוקדש לשיפור איכות החיים עבור אנשים עם מגבלות חזותי ופיזי. המטפל בעלי חזון, חלוצים בריאות, בריאות בינלאומיים מחנך, מחבר, מאיר ממשיכה לפתח את מערכת ייחודית הבריאות טיפולית במתן פתרונות למגוון רחב של גופני ו- visual הפרעות נחשב לעיתים קרובות מעבר לעזרה רפואית.

מאיר הוא מוגבל קליפורניה רישיון

מאיר הוא מוגבל קליפורניה רישיון

זה אישור עיוורון של מאיר שניידר. הוציא בשנת 1970 בתל-אביב, הוא מסומן "חוקי לצמיתות"

זה אישור עיוורון של מאיר שניידר. הוציא בשנת 1970 בתל-אביב, הוא מסומן "חוקי לצמיתות"

של מאיר עין ימין, עם התרחבות המרבי. פחות מ 1% של האזור עדשה מודה אור; השאר הוא רקמה צלקתית ממברנה. עושה שימוש אפשרי בצורה הטובה ביותר של העיניים ניזוק קשות, מאיר רואה בערך 20/80.

של מאיר עין ימין, עם התרחבות המרבי. פחות מ 1% של האזור עדשה מודה אור; השאר הוא רקמה צלקתית ממברנה. עושה שימוש אפשרי בצורה הטובה ביותר של העיניים ניזוק קשות, מאיר רואה בערך 20/80.

. בעין רגילה מורחבים. אזור שחור היא העדשה, כל אילו admis אור.

. בעין רגילה מורחבים. אזור שחור היא העדשה, אשר כולם מודה אור.

YouTube

YouTube ערוץ שמציעות תוכניות טלוויזיה וקטעי וידאו של מאיר שניידר.

מלמד ודיבור

מאיר הממחיש את stregth של הגב שלו עם התלמידים

מאיר הפגנת הכוח של הגב שלו עם התלמידים

 

השנה מאיר טייל בעולם, לימד מעולה למקומות רבים. בחודש מרץ הוזמן סינגפור, טייוואן לאור לאפיס לזולי, ארגון הוליסטי מאוד ידועה, שם לימד שיעורי שיפור הראייה הטבעי לקבוצות גדולות מאוד.  אפריל, מאי, יוני מאיר היה בחזרה באוויר הוא חזר לישראל, אז אל היער השחור בגרמניה, דבון, לונדון להפיץ את המסר שלו של תקווה והתחדשות.

מחויבויות ההוראה בארה ב. כוללים

 • שיעורי הדרכה שוטפת שיטת מאיר שניידר של ריפוי עצמי דרך העיסוי ותנועה; קורסים להכשרה עבור מחנכים שיפור הראייה הטבעי, סדנאות מיוחדות, נסוג: יוגה עבור העיניים, תנועה עבור ריפוי עצמי, להתגבר על פציעות מאמץ שחוזר על עצמו, להתגבר על בעיות עמוד השדרה, לבנות בריא בחזרה; בית הספר לריפוי עצמי (SSH), סן פרנסיסקו, קליפורניה
 • שוטף ריפוי סדנאות ברחבי המדינה, והן ברחבי העולם.  נושאים סדנת משותפים הם שיפור ראייה טבעית, עיסוי, ריפוי עצמי באמצעות תנועה. היעדים הפופולריים ביותר הם קליפורניה (שבו אנחנו נמצאים), ניו יורק, וושינגטון DC, מרילנד, קנדה, ברזיל, פורטוגל, ישראל, ונשארה המאוחדת וגרמניה.
 • הרצאות שירות ציבורי מתמשך: שיפור הראייה הטבעי, התנועה למען ריפוי עצמי, בריאות במקום העבודה לאורך כל SF Bay איזור – בתי חולים, חנויות ספרים, בתי ספר, ספריות, קבוצות תמיכה בחולה, ספא
 • מכון Esalen, השנתי לעורר את כוח ליצור בריאות וחיוניות סדנאות, Big Sur, CA, שנתי בסדנאות, Big Sur, CA

  בגיל 17, Kovat יעקב ראה ד ר ויליאם בייטס בשנת 1921 עבור קוצר ראייה. עד גיל 98, יעקב יכול עדיין חוט מחט! בגיל 101, יעקב פיתח קטרקט, אך השיגה שיפור משמעותי בהחזון שלו אחרי שראיתי את מאיר שניידר, PhD, LMT.

  בגיל 17, Kovat יעקב ראה ד ר ויליאם בייטס בשנת 1921 עבור קוצר ראייה. עד גיל 98, יעקב יכול עדיין חוט מחט! בגיל 101, יעקב פיתח קטרקט, אך השיגה שיפור משמעותי בהחזון שלו אחרי שראיתי את מאיר שניידר, PhD, LMT.

 • קליפורניה המכון ללימודים נפרד, שיעורים על שיפור הראייה הטבעי ובניית גב בריא
 • נבחרת בכנסים המדינה עיסוי טיפול האגודה האמריקאית, מצגות על שיפור הראייה הטבעי, שיתוק להתגבר על עמוד השדרה ובעיות, התגברות המתח חוזרות לפצוע
 • Conference(s) צפון אמריקה על שיפור הראייה הטבעי, הדובר הראשי; חסות בשיתוף עם האוניברסיטה של סן פרנסיסקו
 • באוניברסיטת קליפורניה בסן פרנסיסקו Medical Center, סדנאות לשיפור הראייה הטבעי השנתי סגל וסטודנטים

הבינלאומי הוראה מחויבויות כוללות

 • מאיר מלמד בבית הספר ריפוי עצמי

  מאיר מלמד בבית הספר ריפוי עצמי

  ברזיל-שוטפים הדרכות בשיטת מאיר שניידר של ריפוי עצמי דרך העיסוי ותנועה; קורסים להכשרה עבור מחנכים שיפור הראייה הטבעי; הרצאות וסדנאות עבור רופאי עיניים, פיזיותרפיסטים ואנשי מקצוע נוספים, כמו גם לציבור, מדי שנה מאז 1993

 • ישראל – סדנאות והדרכות מדי שנה מאז 1986
 • הממלכה המאוחדת – סדנאות והדרכות מדי שנה מאז 1988
 • גרמניה ופורטוגל, הבינלאומי כנסים של הוליסטית חזון, המצגות Keynote
 • מקסיקו, אוסטרליה, קנדה, קורסאו, גרמניה, הונגריה, פורטוגל: הרצאות וסדנאות

אם יש לך כמה שאלות או הערות:

צור קשר rssinstagram
Facebooktwitterredditlinkedinmail

כתיבת תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.